Inwestycja w apartamenty nad morzem

Istnieje wiele sposobów, aby zainwestować kapitał, nie wszystkie rozwiązania są jednak opłacalne. Wiele z nich wiąże się z dużym ryzykiem finansowym. Coraz popularniejszą formą nakładu gospodarczego staje się inwestycja w apartamenty i mieszkania nad Morzem Bałtyckim, które można oddać pod wynajem. Wykupienie i zarządzanie nieruchomościami przy plaży to świetne źródło zarobków. Przekonaj się o tym z inwestycją Apartamenty Południowa! 

Na co przeznaczyć oszczędności?

Pieniądze bardzo szybko tracą swoją wartość, co pokazuje choćby rosnąca inflacja. Zamiast inwestować na giełdzie, która jest ryzykowną, nie zawsze opłacalną opcją, lepiej przeznaczyć oszczędności na nieruchomość – inwestycja w mieszkania nad morzem na wynajem będzie najlepszym rozwiązaniem. To długoterminowy biznes, który przynosi zyski. W wakacje często jest duże zapotrzebowanie na miejsca noclegowe, zwłaszcza jeżeli chodzi o mieszkanie przy plaży. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie trzeba od razu kupować całej posiadłości z własnych pieniędzy – można zdecydować się na kredyt, który będzie spłacany z comiesięcznego zarobku, jaki będą generowały luksusowe apartamenty. W skali roku to może być nawet 7% zysk, co daje dwukrotnie większy dochód niż lokata bankowa. To dlatego warto zainwestować kapitał w Apartamenty Południowa.

inwestycja apartamenty nad morzem

Czy opłaca się zainwestować w apartamenty nad morzem?

Rynek związany z nadmorskimi nieruchomościami bezustannie się rozwija. Według specjalistów w dziedzinie finansów to świetna inwestycja długoterminowa, która gwarantuje duże zwroty. To bezpieczny, ale i opłacalny biznes, ponieważ wielu turystów w Polsce wybiera miejscowości wczasowe nad Morzem Bałtyckim (ok. 60% Polaków). Chętnie przyjeżdżają tutaj również Niemcy, Brytyjczycy czy mieszkańcy Skandynawii. Może być to dobry interes, zwłaszcza w okresie letnim. Inna zaleta to niemal zawsze dostępne miejsce noclegowe, za które nie musisz płacić, gdy akurat chcesz wypocząć nad wodą.

Czy trzeba mieć czas na prowadzenie apartamentu nad morzem?

Współcześnie nie jest konieczne posiadanie dużej wiedzy, jak i umiejętności pozwalających na prowadzenie własnej inwestycji w apartamenty nad morzem. Nie trzeba także mieć na to czasu. Wystarczy zainwestować część kapitału w firmę zajmującą się kompleksowym zarządzaniem wynajmu. Wykonuje ona m.in. takie obowiązki, jak:

 • promowanie nieruchomości, w tym szukanie odbiorców,
 • prowadzenie kalendarza najmu,
 • podpisywanie umów z najemcami,
 • przekazywanie kluczy,
 • sprzątanie pokoi po zakończonych pobytach.

W jakie apartamenty najlepiej inwestować? 

Najkorzystniejsza będzie inwestycja w apartamenty nad morzem, które dopiero powstają. Ich cena jest o wiele niższa niż w przypadku gotowych, urządzonych miejsc noclegowych. Dodatkowo można je zaaranżować w taki sposób, w jaki się tego pragnie, bo firma nie narzuca niczego z góry. Ryzyko jest w tej kwestii znikome, ponieważ Twoich interesów broni umowa z deweloperem.

Cena apartamentów nad morzem

Gdzie warto zainwestować w apartamenty nad morzem?

Zachodniopomorskie to województwo, gdzie można znaleźć najwięcej miejsc noclegowych, a zwłaszcza mieszkań przy plaży – to blisko 133 tys. różnych hoteli. Ich ceny stale wzrastają, co jest dowodem na dużą atrakcyjność turystyczną tego rejonu. Nasze nowe obiekty znajdują się w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, które położone jest blisko Mielna. To spokojne miasteczko z przepiękną promenadą i plażami. Z jego uroków korzystają nie tylko rodziny z dziećmi, ale także aktywni turyści, którzy coraz chętniej uciekają z zatłoczonych, imprezowych miast.

Dodatkową zaletą Sarbinowa są niezwykłe zabytki, np. neogotycki kościół. To jedna z ciekawszych i bardziej perspektywicznych lokalizacji wczasowych na Pomorzu Zachodnim, dlatego inwestycja w apartamenty nad Morzem Bałtyckim, które się tu znajdują, to świetny pomysł! To także jeden z bezpieczniejszych sposobów, aby zainwestować kapitał, więc przyjrzyj się naszej ofercie!

Dlaczego warto skorzystać z oferty Apartamenty Południowa w Sarbinowie?

Atutami inwestycji w mieszkania i apartamenty na wynajem nad Morzem Bałtyckim w Sarbinowie są przede wszystkim:

 • bliskość morza, ok. 300 metrów od nieruchomości i widok na plażę z niektórych pokoi (tarasy są w każdym),
 • bogata propozycja restauracji, sklepików i atrakcji w okolicy,
 • atrakcyjność miejscowości nadmorskiej i duże obłożenie w sezonie letnim,
 • prywatność łączona z nowoczesnością kompleksu,
 • miejsca parkingowe i garaże na pilota,
 • nieograniczony dostęp do strefy jacuzzi i saun,
 • to, że jest to obiekt zamknięty.

Inne zalety mieszkań przy plaży to np. bliskość wielu miast i mniejszych miejscowości, które przy okazji warto zwiedzić. W Gąskach położonych obok Sarbinowa znajduje się np. latarnia morska, do której można dostać się nawet rowerem – to tylko 5 km! Kilkadziesiąt kilometrów dalej znajdują się inne popularne miejsca, takie jak Kołobrzeg, Ustronie Morskie czy Mielno. W samym Sarbinowie warto zwiedzić np. mur oporowy. Jesteś gotowy, aby zainwestować kapitał w ofertę firmy Apartamenty Południowa? Koniecznie zapoznaj się z cennikiem i galerią zdjęć, wtedy przekonasz się, że wynajem to najlepsze z możliwych rozwiązań!